0

PROGRAM WIMBLEDONU: Strýcová zaútočí na grandslamový titul i pozici světové jedničky

Vidělo: 186 lidí

Velký den české tenistky Barbory Strýcové je tady! Ve Wimbledonu si v sobotu poprvé v kariéře zahraje o grandslamový titul ve čtyřhře.


V páru s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej vyzvou kanadsko-čínský pár Gabriela Dabrowská, Sü I-fan. Hrát by se mělo od 19:00. Ve hře budou v sobotu hned tři trofeje na travnatém grandslamu v All England Clubu.


Ve tři hodiny odpoledne program zahájí finále dvouhry žen, následovat bude bitva o titul ve čtyřhře mužů a program uzavře již zmíněný ženský debl.


Strýcová bude v grandslamovém finále nováčkem, její o necelé tři měsíce starší partnerka už ve sbírce dvě trofeje má. Ve Wimbledonu triumfovala s Pcheng Šuaj v roce 2013, o rok později přidaly s Číňankou titul z Roland Garros.


Společně už mají Strýcová se Sie Šu-wej na kontě čtyři deblové tituly. Spolupráci loni zahájily vítězstvím v Indian Wells, další tři turnaje vyhrály letos.


Pokud zkušená Češka Barbora Strýcová ve finále uspěje, stane se novou světovou jedničkou v hodnocení čtyřhry.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.