0

Už tě nebaví sportovní auta? Máme pro tebe supertank!

Americká firma Howe & Howe prodává sen každého muže. Je to supertank z filmu Rychle a zběsile! Je pravda, že její pásová vozidla za 400 tisíc dolarů nejsou vybavena pancířem nebo zbraní. Ale rychlostně je neporazí žádné sportovní auto. Navíc je důležité, že to zvládne v jakémkoli terénu.

Modifikace pasového terénního vozu se mohou lišit. Kabina pojme jednu až čtyři osoby. Klient si může zvolit motor z pěti typů: tři dieselové motory (550-1000 koní) a dva benzinové (729 nebo 1500 koní). Typy motorů Howe & Howe neuvádí, ale popis videa říká 727 Cubic Inch Hemi, to jen zvyšuje tajemství. Hemi je V8 s polokulovými spalovacími komorami vyrobenými společností Mopar (Chrysler Corporation), objem 727 kubických centimetrů je 11,9 litrů! Nemůžeme si ani představit, z čeho je tento motor, ale uvedeným 1500 koním ochotně věříme.

Ropyaw se může otočit, stavět se na zadní, skákat, driftovat. Když se plyn uniká z výfuku, vidíme plamen.

Kabina vzduchového zavěšení je umístěna uvnitř silného exoskeletu z trubic. Podvozek je vysoký 56 cm, zavěšení pásů je 40,6 cm. Vzhledem k nízkému tlaku na zemi a monstróznímu tahu toto vozidlo projede kdekoliv.

V závislosti na počtu stupňů převodovky (převodovku si klient samozřejmě zvolí podle vlastního uvážení) je maximální rychlost pásové rakety od 90 do 120 km/h. Do palivové nádrže se vejde až 322 litrů, ujedete na ní asi 400 km. Fanoušci zombie apokalypsy, teď víte, na co šetřit!

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.