0

Audi bude vyrábět obří luxusní SUV Q8 v Bratislavě

Vidělo: 1544 lidí

Německá automobilka Audi oficiálně potvrdila, že od příštího roku bude vyrábět nový model Q8 v Bratislavě. Velké luxusní SUV automobilka ukázala v podobě konceptu na letošním ženevském autosalonu, půjde o největší sportovně-užitkový vůz v nabídce Audi.

Audi v Bratislavě už od roku 2005 vyrábí model Q7, který byl dosud vrcholem nabídky značky v segmentu sportovně-užitkových aut. V současnosti se vyrábí již druhá generace, včetně sportovní varianty S a hybridní verze Q7 e-tron s možností vnějšího nabíjení.

S Audi Q8 zakládá značka se čtyřmi kruhy nový segment ve vyšší třídě. Prémiové SUV kupé kombinuje velkorysý prostor s emocionálním designem a nabídne nejnovější techniku v oblastech asistenčních, informačních a zábavních systémů.

V roce 2019 bude následovat další nové sportovní SUV kupé s označením Q4, které vyplní mezeru mezi modely Q3 a Q5. Audi Hungaria navíc od roku 2018 převezme výrobu kompaktního SUV Audi Q3, které se bude do té doby vyrábět ve španělském Martorellu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.