0

Experti vybrali 5 nejočekávanějších vozů roku 2018

Vidělo: 1535 lidí

Nejočekávanějším autem roku 2018 je podle názorů odborníků modernizovaný crossover Renault Koleos. Do top-5 se rovněž dostaly Honda, Ford, Opel a Peugeot.

Nový Koleos spojuje optimální poměr ceny a kvality. Auto se bude prodávat s motorem 1,6 litru a o výkonu 128 koňských sil. Kvůli těmto nízkým parametrům tato verze bude mnohem levnější než ostatní.

Na druhém místě v žebříčku nejočekávanějších automobilů se umístil Peugeot 3008 GT Line, který láká svým vylepšeným multimediálním systémem a poloautomatickou převodovkou.

Honda CR-V Hybrid se dvěma elektrickými motory a dvoulitrovým zážehovým motorem je na třetím místě. Výkon auta je 212 koňských sil, kvůli čemuž řidiči budou muset platit zvýšenou silniční daň, uvádí televize 360.

Čtvrté a páté místo experti přisoudili vozidlům Opel Insignia SUV a Ford Edge Sport.

Připomeňme, že v čele žebříčku nejpopulárnějších aut v Rusku v říjnu 2017 stál vůz KIA Rio.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.