0

Byla uvedena auta, která nejméně ztrácejí na ceně

Vidělo: 1698 lidí

Experti z analytické agentury Avtostat sestavili rating aut segmentu B podle indexu zůstatkové hodnoty, která ukazuje, kolik ztrácí na ceně konkrétní model ve srovnání s původní hodnotou.

Vítězem ratingu se stal Hyundai Solaris, který tři roky po nákupu zachovává svou hodnotu ve srovnání s původní na úrovni 89,91%. Na druhém místě je hatchback Renault Sandero, jehož index zůstatkové hodnoty činí 89,64%. Třetí místo se dostalo liftbacku Škoda Rapid s ukazatelem 89,33%.

Experti provedli dříve podobný průzkum aut střední a prémiové třídy. Odborníci přitom podotkli, že nejméně ztrácejí na hodnotě auta, jejichž cena se nejvíce zvýšila v průběhu tří let.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.