0

Česká letuška vyprávěla, jak ji učili vypíchávat oči teroristům

Vidělo: 1312 lidí

Po teroristických útocích na New York před 17 lety v USA se bezpečnosti letů věnuje větší pozornost. Nicméně není stoprocentní záruka, že se na palubu nedostane terorista. Jak se má správně chovat posádka?

Letuška Bára Rektorová na Twitteru prozradila, jak se učila odpovědnému oboru.

Někteří uživatelé sociálních sítí si takové věci v klidu představit nedokážou.

Stojí za zmínku další poznámka letušky, která zdůraznila, že před událostmi v září 2001 nikdo nečekal, že chování teroristů mohlo být jako sebevražedný útok. Dříve se předpokládalo, že používají „jen" nože.

11. září 2001 došlo v USA k sérii teroristických útoků. Příslušníci islamistické organizace al-Káida unesli čtyři letadla společností American Airlines a United Airlines. Dvě z nich narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku, třetí, jedno do Pentagonu, čtvrté se zřítilo po souboji mezi teroristy a pasažéry v Pensylvánii.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.