0

V Praze se objevil klaun s nožem v ruce a straší děti

Vidělo: 1274 lidí

Podle informačního portálu Pražský deník.cz vedení Základní školy Libčická v Praze 8 požádalo policii o prověření oznámení několika žáků z prvního stupně. Podle dětí se v areálu školy opakovaně pohybuje neznámý muž v masce klauna s nožem. Policisté informaci pro jistotu prověřují.

Na oficiálním webu čimické základky se ve středu hned na první stránce objevila zpráva: „Žádáme rodiče, aby své děti nepouštěli samotné do areálu školy a dbali o jejich zvýšenou bezpečnost." Školáci přišli s tím, že o víkendu u dětského hřiště viděli podezřelého muže v masce klauna s nožem.

"Do současné doby se však policii nepodařilo zjistit žádné relevantní informace, které by pravdivost celé události potvrzovaly. Případu však budou i přesto ve spolupráci se strážníky městské policie věnovat zvýšenou pozornost," uvedla v tiskové zprávě mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Jistě, může jít jen o výplod dětské fantazie, ale nejde vyloučit, že žákům opravdu hrozí nebezpečí. „Rodiče i pedagogové by rozhodně měli o možných rizicích s dětmi hovořit a vštěpovat jim základní pravidla bezpečného chování," upozorňuje Zoulová.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.