0

Slavná moderátorka z Novy se provdala za fotbalistu. Už spolu ale mají dítě

Vidělo: 1274 lidí

Slavná moderátorka, která uváděla Počasí na TV Nova, Kateřina Němcová se o víkendu provdala za svého partnera a otce své dcery Malvínky. Ta se páru narodila před dvěma lety.

Fotografie z této radostné události zveřejnila sama moderátorka na svém Instagramu, na němž si už zároveň změnila příjmení. Nově se tak z ní stala paní Podrazká, jelikož přijala příjmení svého partnera a fotbalisty Mirka Podrazkého.

Danou fotografii velmi stručně okomentovala, a to slovy: „Jsme svoji.“ Podle zveřejněných snímků měli novomanželé svatbu v přírodě. A oba na fotografiích vypadají velmi šťastně a spokojeně. Kateřina a Miroslav jsou totiž stabilní pár, jelikož jsou spolu už několik let. 

Na Instagramu se tak pod fotografií začali okamžitě vyjadřovat její sledující, kteří moderátorce psali spoustu hezkých slov, včetně blahopřání. Pár dostal také několik gratulací od celebrit. Hodně lásky nově sezdanému páru popřála i moderátorka Sandra Parmová a k zástupu gratulantů se přidala i kolegyně z Novy, Zorka Hejdová spolu se svým manželem Mírou Hejdou, či Lucie Křížková.

Před rokem však samotná moderátorka šokovala své fanoušky na Instagramu prohlášením, že se po mateřské dovolené k moderování na televizní relaci už nevrátí. V příspěvku tehdy také uvedla, že už nechce pracovat jako rosnička, ale jinému moderování se dle svých slov nebrání.

Nyní však tuto krásku a vdanou paní naplňuje rodinný život a mateřství. Jak sama píše na svém profilu, výchovu své dcery si užívá. „Až teprve teď, když mám Malvínku, žiju přesně tak, jak chci,“ napsala nedávno moderátorka.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.