0

Žádná atrakce to nebyla. Na Blatensku se kvůli prolomení terasy hotelu zranilo 15 dětí

Vidělo: 1346 lidí

Na Strakonicku došlo v úterý večer k nehodě, při níž to odnesly především nezletilé děti. V důsledku prolomené terasy hotelu bylo zraněno celkem patnáct nezletilých.

„Důvodem zranění bylo prolomení podlahy dřevěné terasy, která je součástí hotelu. V době, kdy došlo k pádu, probíhala na terase výstavka cizokrajných hudebních nástrojů, které si děti prohlížely,“ informovala mluvčí policie Jaromíra Nováková.

Nováková dodala, že šlo o děti z pražské metropole, které pobývaly na táboře. Policie přitom neupřesnila ani věk dětí, ani místo, na němž k události došlo.

Zranění byli převezeni do nemocnice. Žádný z nich však není v ohrožení života a nikdo údajně neutrpěl vážná zranění, i když dotyční spadli z výšky kolem tří metrů. 

„Rozsah zranění, příčina a okolnosti pádu dřevěné terasy jsou předmětem šetření,“ uvedla policejní mluvčí.

Uvádí se, že incident bude pravděpodobně vyšetřován jako obecné ohrožení z nedbalosti.

Letos v dubnu média informovala o tom, že v Říčanech u Prahy došlo k požáru školky a střechy nákupního centra. Požár vznikl údajně ve školce a poté se rozšířil i na střechu nákupního centra.

Požár se tehdy podle informací záchranné služby obešel bez vážných zranění. Jednoho z hasičů však museli ošetřit lékaři, a to kvůli lehkému zranění. Podle odhadů vzniklý požár způsobil škodu v hodnotě 12 až 15 milionů korun.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.