0

Na Žižkově prasklo potrubí. Gejzír vody dosahoval až několika desítek metrů

Vidělo: 1300 lidí

Dnes dopoledne došlo v Praze k nehodě. V ulici Bořivojova na Žižkově totiž prasklo vodní potrubí, z něhož okamžitě začala pod tlakem stříkat voda.

Gejzír vody se tak šířil do celé ulice. Video zachycující tuto nehodu se podařilo natočit jednomu svědkovi, který jej pak publikoval na kanálu YouTube. O dané události informoval portál idnes.cz.

Uvádí se, že několikametrový gejzír vody stříkal z potrubí několik minut. K incidentu mělo dojít asi v devět hodin dopoledne. V ulici Bořivojova, kde nyní probíhá rekonstrukce, tak stříkající voda dosahovala až výšky čtyřpatrového domu.

„Praskl vodovodní řad o průměru 250 milimetrů. Nyní už je proud vody zastaven,“ uvedl mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Tomáš Mrázek.

PVK rovněž sdělilo, že v současné době zůstalo bez vody celkem 384 lidí. Podle informací by však tato havárie neměla mít vážný vliv na dodávky vody.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.