0

Komerční bance nefunguje internetové bankovnictví

Vidělo: 1428 lidí

Komerční banka (KB) se v pondělí potýkala s výpadky internetového a mobilního bankovnictví. Potíže se objevily po víkendové odstávce a úpravách systému. Po čtvrté hodině odpolední KB internetové bankovnictví odpojila a pracuje na odstranění potíží.

„Po víkendové plánované odstávce, kdy jsme nasazovali velké množství změn, se projevily chyby, které omezují dostupnost internetového i mobilního bankovnictví. Na odstranění chyb intenzivně pracujeme a předpokládáme, že pro klienty budou systémy znovu dostupné v průběhu dnešního večera,“ řekl v pondělí Novinkám mluvčí KB Pavel Zúbek.

Omluvu banka zveřejnila i na své facebookové stránce.

Velice se vám omlouváme za dlouhé odezvy při přihlašování do našich aplikací, ke kterým dochází v průběhu dnešního dne....

Zveřejnil(a) Komerční banka dne 4. prosinec 2017

S fungováním internetového bankovnictví měla nedávno potíže banka Unicredit, v jejím případě trvaly problémy několik dní.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.