0

Češky v německém aquaparku obtěžoval azylant, zasahovala policie

Vidělo: 1465 lidí

V bavorském pohraničním městě Waldmünchen v pátek německá policie zadržela 45letého žadale o azyl, který údajně v aquaparku obtěžoval dvě české návštěvnice. O situaci informuje portál deníku Wochenblatt. Cizinci byl zakázán vstup do komplexu a policie ho vyšetřuje kvůli podezření ze sexuálního obtěžování.

Aquapark Aquafit Erlebnisbad ve Waldmünchenu leží asi patnáct kilometrů jihozápadně od Domažlic, právě tady azylant ženy z Česka obtěžoval.

Policie uvádí, že muž se nenechal odradit, k ženám se začal tisknout v solankové lázni, s čímž nepřestal ani poté, co ženy vyžadovaly, aby s tím okamžitě přestal. Portál dále uvádí, že muž jedné z žen přeložil nohu přes nohu. Ženy vše oznámily plavčíkovi, který zavolal policii.

Po příjezdu policistů se na ně obrátil také další návštěvník bazénu, kterým byl 12letý chlapec. Následovalo oznámení, že stejný muž ho předtím osahával v horní části těla.

Wochenblatt také uvádí, že zaměstnancům se muž zdál podezřelý již dříve, nezaznamenali však, že by někomu něco udělal. Policie vyzývá další případné oběti, aby se přihlásily.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.