0

Syn Václava Klause přišel na narozeniny otce s novou přítelkyní. Co o ní víme?

Vidělo: 1758 lidí

Na oslavě narozenin 77letého exprezidenta Václava Klause se objevil nejenom stávající prezident Miloš Zeman, nýbrž i jeho druhý syn Jan Klaus se svou novou mladou přítelkyní. Média uvádí, že jde o bývalou asistentku generálního ředitele ČEZ Daniela Beneše.

Podle informací z médií se pár pravděpodobně seznámil v ČEZ, jelikož Jan Klaus je vysoce postaveným manažerem v energetickém gigantu a jeho přítelkyně Lucie T. před časem dělala asistentku generálního ředitele. Nyní pracuje v oddělení jaderné fyziky. 

Uvádí se, že pár je spolu už delší dobu a dokonce spolu bydlí. Na Facebooku mají jednu společnou fotografií, kterou zveřejnil Václav Klaus ml., který komentovat situaci odmítl, protože Jan není „veřejná osoba".

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.