0

V ČR budou moci volit i kandidovat cizinci bez českého občanství – Okamura

Vidělo: 1425 lidí

Předseda SPD Tomio Okamura na svém Facebooku publikoval příspěvek, ve kterém prohlásil, že již v letošních říjnových volbách budou moci volit a být voleni cizinci bez občanství české republiky. Jedná se o iniciativu Evropské unie na likvidaci národních států, řekl.

„Jen pár dní poté, co ministr a předseda ČSSD Jan Hamáček obsadil ministerstvo vnitra, začíná řádit. Ministerstvo umožní již v letošních říjnových komunálních volbách volit v České republice cizincům a také volit cizince, kteří nemají občanství České republiky," prohlásil Okamura.

Své tradičně silné patriotické myšlení následně zdůraznil frází: „Tahle země patří českým občanům a ti mají právo rozhodovat o budoucnosti ve své zemi."

Za nepřijatelné považuje fakt, že tato iniciativa na udělení cizincům bez českého občanství jak aktivního, tak i pasivního volebního práva, přichází, podle jeho slov, z EU, jež se snaží o likvidaci národních států a vytvoření evropského superstátu se sídlem v Bruselu.

„Zcela skandální na celé věci je to, že tyto návrhy k nám tlačí Evropská unie, jelikož nechce zachování národních států, ale vytvoření jednoho centrálního evropského superstátu pod diktátem Bruselu," dodal Okamura.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.