0

Okamura obvinil Babiše z pokrytectví a volá po nulové toleranci

Vidělo: 1305 lidí

Itálie se odmítá dál podílet na imigrační politice EU. Podle předsedy hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury viníkem dnešních problémů není italská vláda, ale politika Bruselu, kterou bude muset nakonec poslouchat i Babiš.

Poslanec vyzývá nechat uprchlíky v Africe i v arabských zemích a volá po nulové toleranci vůči migraci.

„Je také potřeba pomáhat v zemích původu migrantů tak, aby měli co nejmenší důvody odcházet. Takové řešení ale EU odmítá, takže vzniká otázka kam s nimi, když Itálie přestala poslouchat," napsal Okamura na Facebooku.

Podle poslance je premiér Babiš oprávněně zděšen, jelikož ví, že bude muset nakonec poslouchat Berlín a Brusel. „Je to cesta do pekla pro současnou EU, kterou Babiš poslouchá a brání," dodává.

Kromě toho Okamura obvinil Babiše z pokrytectví. „Andrej Babiš říká něco jiného v Praze, jen aby se zalíbil a nasliboval, a úplně něco jiného říká a dělá v Bruselu," napsal.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.