0

Tichá většina bude hlasovat v evropských volbách antimigračně

Vidělo: 1355 lidí

Český premiér Andrej Babiš v rozhovoru pro Reuters prohlásil, že v nadcházejících květnových volbách do EU bude hlavním tématem migrace. Tichá většina bude hlasovat protimigračně, řekl.

Reuters o Babišovi píše jako o „lídrovi jedné z nejvíce euroskeptických zemí bloku (EU — red.)".

Český premiér také v rozhovoru pro agenturu prohlásil, že prohlubování integrace eurozóny, jako je například společný rozpočet, by EU ještě více rozdělovalo. Evropská unie se podle jeho slov potřebuje zreformovat a připravit se na případný odchod Británie.

Migrace ovšem je pro Babiše téma číslo jedna.

„Z mého pohledu, dojde k podstatné změně po evropských volbách. Existuje tichá menšina, která bude hlasovat antimigračně," cituje Reuters slova premiéra.

„Pokud je filozofie taková, že když připlouvá loď, Itálie žádá několik zemí, aby migranty přijali, tak to není způsob, jak to vyřešit," uzavírá Babiš.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.