0

V Bělorusku bylo objeveno nové ložisko ropy

Vidělo: 1718 lidí

Specialisté z běloruského ropného těžebního sdružení Belorusněfť objevili nové ložisko ropy, informuje v úterý agentura Sputnik Belarus s odvoláním na tiskovou službu společnosti.

„V prosinci se na ropné mapě Běloruska objevilo další ložisko. Nachází se v oblasti regionálního Rečicko-Višanského zlomu Pripjatského ohybu a dostalo název Ugolskoje", praví se ve zprávě.

Geologické zásoby nového naleziště se odhadují na úrovni 1, 695 milionů tun ropy. Jak zdůraznili ve sdružení Belarusněfť, přesnější závěr bude možné učinit po vrtných průzkumných pracích v roce 2017. Ropa z tohoto ložiska patří do kategorie těžko přístupných zásob. Nachází se poměrně hluboko v těžko přístupném kolektoru. Mezi kladné faktory těžby se dá zařadit anomálně vysoký tlak zdejších vrstev.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.