0

Byla zjištěna ostudná pravda o sexuálním obtěžování

Studie provedená australskou organizací Travel Workers Union (TWU) dokázala, že více než polovina zaměstnanců leteckých společností, kteří byli sexuálně obtěžováni v letadlech, to nikdy neoznámili orgánům, které zajišťují ochranu práv, uvádí Newhub.

„Je to smutná a šokující pravda. Výsledky studie ukazují, že letecké společnosti neberou vážně problémy svých zaměstnanců a nepodpoří je, když se dostanou do obtížné situace," uvedl mluvčí TWU Michael Kane.

Průzkum provedený mezi členy posádky odhalil, že 65 % respondentů bylo na palubě sexuálně obtěžováno alespoň jednou v životě a každý pátý z nich se stal obětí sexuálního obtěžování více než desetkrát.

Zároveň 80 % obětí uvedlo, že je obtěžovali jejich kolegové a 60 % si stěžovalo na obtěžování od cestujících.

V poslední době se ve Spojených státech a dalších západních zemích objevilo hodně skandálů, které se týkaly znásilnění nebo sexuálního obtěžování. Ukázalo se, že v centru těchto skandálů figuruje hodně osobností ze šoubyznysu, filmového průmyslu a politiky.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.