0

Otec zabavil dceři mobil, zavolala na něj policii

Jako tvrdý a neoprávněný se zdál trest zabavení mobilního telefonu 16leté dívce z amerického státu Ohio. Na svého otce, jenž ji přístroj sebral, se rozhodla zavolat policii a domoci se spravedlnosti. Podle očekávání se však se zlou potázala, napsal server Daily Mail.

Všechno začalo tím, že se Anthony Robertson rozhodl dospívající dceru potrestat zabavením telefonu za to, že si na něm nastavila heslo. S tím dívka zásadně nesouhlasila, a tak se rozhodla zavolat na linku 911. Policistům sdělila, že jí otec vzal telefon v hodnotě 800 dolarů (asi 18 tisíc korun), který mu nepatří.

Po příjezdu hlídky našli policisté před domem dceru a otce. „Chci svůj telefon. Je to můj telefon, otec mi ho nekoupil a je to můj majetek. Ani tady nebydlím,” hájila se dívka, jež většinu času tráví u prarodičů, přesto u otce občas přespává.

Policisté dívku poučili

Robertson však trval na svém a strážníkům vysvětlil svůj pohled na věc. „Není dospělá a nechci, aby měla na telefonu heslo. Když si ho nastavila, rozhodl jsem se jí telefon zabavit,” uvedl.

Policistům už v tu chvíli bylo jasné, že k žádnému protiprávnímu jednání nedošlo. Přesto se rozhodli pomoci a to tak, že dívce vysvětlili, že mít telefon není její právo, ale privilegium, rovněž mladou dámu upozornili, aby nevolala na tísňovou linku s banalitami.

Zdá se tak, že mobilní telefon zůstane ještě nějakou chvíli v držení otce.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.