0

Bylo zjištěno, jaké místo v letadle si mají vybrat ti, kteří se bojí létat

Vidělo: 1409 lidí

Odborníci vysvětlili, jaká místa si mají vybírat cestující v závislosti na svých požadavcích, uvádí The Sun.

Podle slov britského pilota Jonny Knowlsona, pokud se bojíte turbulence, vyberte si místo uprostřed letadla, na křídle a vyhněte se ocasové části.

Poradil také cestovatelům, kteří si chtějí v letadle odpočinout, aby neuvažovali pouze o místech u okna, kde může být hlučněji než na sedadlech u uličky.

Dan Suski, zakladatel webových stránek věnovaných výběru míst v letadle, uvádí, že ti, kteří se bojí nastydnutí, by se měli vyhnout místům u dveří, kde je většinou chladněji než v ostatních částech letadla. Podle odborníka mohou být místa na konci letadla ta nejteplejší.

Odborníci uvádějí, že místa v zadní části letadla by si měli vybírat i ti, kteří potřebují více místa pro příruční zavazadlo – často právě tam začíná nejdříve usazování. Tato část letadla bude vyhovovat i cestujícím s malými dětmi – toalety s přebalovacími pulty se většinou nacházejí právě tam.

Přední část letadla by si měli zvolit ti, kteří chtějí nejdříve ze všech dostat občerstvení.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.