0

Svatební fotografové promluvili o jasných příznacích rychlého rozvodu

Vidělo: 1263 lidí

Svatební fotografové na Redditu uvedli, jak je během příprav a obřadu možné předpovědět, jestli spolu pár vydrží dlouho. Popsali případy na svatbách, po kterých se většina novomanželů brzy rozešla.

Jedním z nejčastějších důvodů, kdy byste se měli bát o štěstí novomanželů, je hádka přímo během slavnosti, poznamenali někteří fotografové. „Jeden pár se hádal celou svatbu. Téměř se na sebe ani nepodívali. Dokonce jsme museli úsměv ženicha udělat ve Photoshopu,“ vzpomíná uživatel Golden-lining.

Když jeden z novomanželů hodně mlčí, asi to také dlouho nevydrží, myslí si uživatel Compulsive-Gremlin. „Jeden ženich za celou svatbu řekl asi deset slov. Nevěsta a její matka naopak mluvily hodně a nahlas. Nevěsta chtěla, aby všechno bylo ideální. Za rok se rozvedli,“ uvedl uživatel.

Špatným znamením je také neúcta k zájmům druhé člověka při plánování svatebního fotografování, myslí si uživatel c64bandit. Promluvil o ženichovi, který chtěl fotografii s kamarády v podobě kovbojů z Divokého západu, ale nevěsta ho donutila k fotce s jorkšírem. „Udělal jsem jen polovinu fotek ze svatby, ženich mi zavolal a řekl, že se s nevěstou rozešli,“ napsal c64bandit.

Někteří upozornili na nezřetelné příznaky toho, že manželství nedopadne dobře. Za jeden z takových signálů uživatel kylesford považuje rozkrajování svatebního dortu. „Přísahám, že všechny páry, které si házely dort do obličeje, se potom rozešly. A ty, které to nedělaly, zůstaly spolu. Možná je to ukázka vzájemné úcty,“ uvedl.

Uživatel Plymouthvan oznámil, že všechny svatby, které probíhaly v parku, skončily rozvodem. Nedokázal vysvětlit proč, ale místo označil za prokleté.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.