0

Číňan náhodou natočil nevěru své ženy s jeho kamarádem

Vidělo: 1421 lidí

Obyvatel Číny náhodou natočil svou ženu s jeho kamarádem na autokameru. K incidentu došlo v srpnu 2016, ale minutové video bylo zveřejněno teprve nedávno.

Záběry ukazují, jak se člověk objevuje na prahu domu. Setkává se s tmavovlasou ženou, která mu skáče do náručí. Pár se začíná líbat, následně mladý muž rozepnul šaty Číňanky.

Oba mluví na pozadí. „Co to děláš?“ zeptá se žena. „Chybíš mi,“ odpovídá muž.

Manžel přiznal, že nechal autokameru na chodbě, protože si myslel, že nefunguje. Nevěděl, že kamera nahrávala. Podle něj mladý muž na videu, který byl starostou města, býval jeho dobrým kamarádem.

Číňanka vysvětlila, že k ní muž přišel v opilém stavu a okamžik s kamerou byl „náhodný“. Poznamenala, že jsou spojeni pouze „pracovními vztahy“. Nevěrná žena nazvala svého manžela lhářem a dodala, že záběry nebyly vytvořeny autokamerou, ale skrytou kamerou.

Manželé se rozvedli v roce 2018. Starosta města odmítl komentovat incident a brzy opustil svůj post.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.