0

Japonská kavárna má záchod za 6 milionů.

Vidělo: 1394 lidí

Návštěvníci japonské kavárny Hipopo Papa tráví více času na toaletě než u stolu. Rozhodně to ale není proto, že by jim místní kuchyně způsobovala nějaké zažívací potíže.

Kavárna se nachází v japonském městě Akaši na pobřeží Hayashizaki Matsue. A světe div se, dané místo si získalo popularitu díky dámské toaletě. Ta je totiž natolik obdivuhodná, že se na ní snaží dostat i muži. Pracovníci kavárny jim to umožňují, ale jen v případě, že na místě není právě mnoho zákazníků, píše Daily Mail

Stěny toalety v kavárně Hipopo Papa jsou vytvořeny z průhledného skla a kolem místnosti je obrovské akvárium s exotickými rybami. Dokonce v něm žije i želva! Kavárna existuje už 12 let a za tuto dobu se stala jednou z hlavních atrakcí japonského města.

Zaměstnanci zjistili, že někteří zákazníci tráví více času obdivováním ryb na toaletě, než aby si objednali něco dobrého v kavárně.

Někteří zákazníci poznamenali, že se bojí používat toalety. Domnívají se totiž, že když si uleví v těsné blízkosti mořských tvorů, bude to nepříjemný zážitek.

Japonci jsou známí tím, že mají technologicky nejlepší toalety na světě. Některé z nich mají dokonce automatické zavírací víka či masážní funkce.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.