0

Američtí studenti násilně opili psa pivem a rozzlobili internetové uživatele

Vidělo: 1272 lidí

Virové video se psem, kterého studenti přinutili pít pivo ze sudu, rozzlobilo uživatele sociálních sítí a způsobilo dočasné pozastavení bratrských schůzek bratrství Alfa Epsilon Pi, ke kterému patřili hrdinové videa. Píše o tom Newsweek.

Video publikované uživatelkou s přezdívkou Kristina na Twitteru shlédlo přes 85 tisíc uživatelů. Jeho autorka jej zveřejnila na Snapchatu. Na videu je vidět, jak jeden muž drží psa a druhý se mu za inspirujících výkřiků jiných studentů snaží dát hadici pivního sudu do tlamy.

V komentářích pod videem byli lidé pobouřeni tím, co se děje.

„Ani nevím, co říct… Je to prostě hnusné,“ napsala jedna z uživatelek.

„Kdo je vlastníkem tohoto ubohého psa? Byl už potrestán? Jaká hrůza!“ vyjádřil svůj názor jiný uživatel.

Nicméně tam byli i tací, kteří si myslí, že videu je věnována přílišná pozornost.

„Dali psovi pivo v takovém množství, které mu neuškodí,“ bránil hrdiny videa Nolan Quinn.

Mluvčí Hofstra University uvedl, že správa dočasně pozastavila činnost bratrstva Alpha Epsilon Pi ve vzdělávací instituci a nyní rozhoduje o trestu pro hrdiny videa. Podle policie byl pes vrácen majiteli - jednomu ze studentů, teď se cítí dobře.

Alpha Epsilon Pi je studentské bratrství založené v roce 1913 na Newyorkské univerzitě. Má členy v USA, Kanadě, Velké Británii, Rakousku, Austrálii a Izraeli.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.