0

Příliš přitažlivá figura zkazila modelce osobní život

Vidělo: 1294 lidí

Britská modelka Jenna Thompson si postěžovala, že přitažlivé tělo jí brání v tom, aby žila plnohodnotný soukromý život. Jak píše Metro, prohlásila to, když se účastnila vysílání This Morning, které se vysílá na televizním kanálu ITV.

Modelka (35) tvrdí, že se před dvěma lety rozešla se svým přítelem a od té doby nemůže jiného najít. Aplikace pro hledání partnerů jí nepomáhají. „Já si myslím, že děsím kluky. Dobré kluky. Přitahuji ty, kteří májí zájem jen o to jedno. Nebo ty, kteří si myslí, že to vše je jen na jeden den a nechtějí nic vážnějšího,“ prohlásila.

Thompsonová promluvila o neúspěšných pokusech mít vztah. Jede z mužů, se kterým se setkala na prvním rande, se s ní ráno dohadoval kvůli tomu, že zaparkovala na špatném místě. Byl to dopravní inspektor. Další před ní skrýval, že už je ženatý.

Nehledě na nepodařené pokusy najít lásku se modelka nevzdává. „Neztrácím naději na to, že najdu lásku, musím jen dále hledat. Myslím si, že potřebujeme nový způsob, jak se seznamovat,“ prohlásila.

V roce 2017 probíhaly informace o tom, že novozélandská modelka Playboye Sarah Harrisová řekla, že operace na zvětšení poprsí jí zničila život. Přestali ji zvát na fotografování.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.