0

Při požáru v mexickém baru zemřelo více než 20 lidí, tvrdí generální prokurátor

Nejméně 23 lidí zemřelo a 13 osob bylo vážně zraněno při požáru v mexickém baru. Tuto informaci zveřejnil úřad generálního prokurátora státu Veracruz na svém účtu na Twitteru.

K incidentu došlo pozdě večer v úterý v baru El Caballo Blanco, který se nachází ve městě Coatzacoalcos ve státě Veracruz.

„V důsledku požáru zahynulo v baru 23 osob, z toho osm žen a patnáct mužů. Těžce zraněno bylo celkem 13 lidí, ti jsou již v péči lékařů v různých zdravotnických zařízeních,“ stojí v prohlášení.

V současné době vyšetřují místní úřady okolnosti nehody a příčiny požáru. Státní zastupitelství se snaží také zjistit, zda k incidentu došlo „v důsledku útoku“.

Podle novin Razon začal požár poté, co došlo k útoku na zařízení s Molotovovými koktejly.

​Tuto verzi však úřady zatím nepotvrdily.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.