0

Zloděj se vloupal do obchodu a udělal si sendvič, policie po něm pátrá

Jsou lidé, kteří když dostanou hlad, zapomenou na veškeré zábrany. Jeden takový se v noci z 2. na 3. srpna vyskytl v hlavním městě USA Washingtonu. Vloupal se do řetězce Subway a udělal si kuřecí sendvič. Teď po něm pátrá policie.

Podle záběrů bezpečnostních kamer se zjevně hladový zloděj vloupal do obchodu poblíž Univerzity George Washingtona v 1:50. Nejprve mu dělalo trochu problémy se vůbec za pult dostat. Když se mu to nakonec podařilo, začal zjišťovat, co by si mohl ukuchtit.


==

Ze záběrů bezpečnostní kamery je příprava jídla vystřižena, ale podle policejních údajů se jednalo o kuřecí sendvič v ceně 8,49 dolaru, tedy asi 200 korun. Lupiče teď hledá policie a na jeho dopadení je vypsána odměna 1000 dolarů, tedy téměř 24 tisíc korun.

Určitě mu nepřilepšilo, že při cestě ven z obchodu, kdy mu dělalo potíže najít dveře, je nakonec, když k nim konečně dorazil, jednoduše vykopl, místo aby je otevřel.

==


скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.