0

Policie zatkla Američany, kteří se pokoušeli opít aligátora

Dva muži z floridského města Palm City, dvaadvacetiletý Noah Osborne a o pět let starší Timothy Kepke, byli zatčeni poté, co natočili video, ve kterém aligátorovi nalili pivo do krku.

Incident se odehrál na konci srpna, policie oba muže zatkla minulý čtvrtek poté, co se dozvěděla o existenci nahrávky, na které oba muži zvíře trápí.

Podle listu Daily Mail, který o případu s odkazem na místní zpravodajský server TCPalm.com informoval, není jisté, zda video kolovalo po sociálních sítích. Nahrávku má policie k dispozici, avšak nezveřejnila ji.

Na videu je dle policie zachycen Kepke, který 26. srpna po desáté hodině večer místního času na kraji silnice aligátora popadl. Zvíře ho kouslo a Kepke mu za Osbornovy asistence následně vylil do chřtánu pivo. Jak se dalo čekat, aligátor zareagoval agresivně a muž zvíře raději pustil.

Zvíře dle Kepkeho uteklo bez vážnějších následků. Muž rovněž policii sdělil, že si ten večer dal pár piv, rozhodně prý ale nebyl opilý.

Policie Kepkeho i Osborna zatkla a obvinila z nelegální manipulace s aligátorem, což je na Floridě trestný čin. Oba byli následně propuštěni na kauci a vyšetřováni budou na svobodě.

 

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.