0

Malý princ George má malér. Nachytali ho, jak rozbaluje dárky

Vidělo: 1397 lidí

Čekání na příchod Ježíška (či Santa Klause, Dědu Mráze a další variace v zahraničí) je testem trpělivosti každého dítěte. A zdá se, že syn vévody z Cambridge, malý princ George, v tomto testu ani trochu neobstál. Tříletého chlapce totiž nachytali, jak pod vánočním stromkem rozbaluje dárky.

Všichni si pamatují, jak vévoda z Cambridge v loňském roce hovořil o tom, že jeho syna zajímal balící papír a krabice více než samotné dárky. Jenže malý rošťák vyrostl a o obsah krabic už projevuje eminentní zájem. Dokonce i výrazně dříve než se sluší a patří.

Princ William tento rok nebude trávit Vánoce na tradiční královské sešlosti v Sandringhamu, ale bude pobývat u rodiny své manželky společně s oběma potomky.

William uvedl, že malému Georgovi již vysvětlili, že se dárky nemají otevírat předčasně. Ani princové prý v tomto ohledu nemají přednost před zbytkem dětí, smál se William.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.