0

Princezna Leia ze Star Wars měla infarkt, její stav je kritický

Vidělo: 1529 lidí

Americká herečka Carrie Fisherová, představitelka princezny Leiy v kultovní filmové sérii sci-fi Hvězdné války, utrpěla během letu z Londýna do Los Angeles rozsáhlý srdeční záchvat a její stav je kritický. V současné době leží šedesátiletá herečka na jednotce intenzivní péče, uvedl její bratr Todd Fisher.

"Nebylo by správné říkat, že je stabilní. Neříkám, že je v pořádku ani že není. Je na jednotce intenzivní péče," řekl Fisher agentuře Reuters. Žádné další detaily neposkytl s tím, že veškeré informace má zatím od asistentky své sestry.

Podle serveru TMZ.com herečka utrpěla "masivní srdeční záchvat" 15 minut před přistáním. V letadle byl přitom zdravotník, který ihned běžel do kabiny pro první třídu, aby ji pomohl. Podle některých informací Fisherová na několik minut přestala dýchat.

Fisherová před kamerou debutovala v roce 1975 v komedii Šampón. Poté studovala rok a půl herectví v Londýně.

V Hvězdných válkách se poprvé představila v roce 1977 jako neohrožená princezna Leia, která je dcerou Padmé Amidaly a Anakina Skywalkera. Do ságy se vrátila v roce 2015 v novém díle Star Wars: Síla se probouzí. Zahrála si také v romantické komedii Když Harry potkal Sally (1989) nebo komedii Ženy (2008).

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.