0

Zloděj se zasekl na plotě ve značně nezáviděníhodné pozici

Vidělo: 1423 lidí

Velmi snadnou práci se zpacifikováním zloděje měli policisté v arizonském Tucsonu. Zadržený muž si totiž při útěku počínal tak nešikovně, že zůstal viset z plotu za kalhoty, a navíc ještě hlavou dolů.

Muže visícího bezmocně z plotu vyfotil v pátek Jesse Sensibar, který jel v tu chvíli zrovna okolo. Chtěl mu pomoci, ale na místě se o pár okamžiků později objevila dvě policejní auta.

„Když jsem se o čtvrt hodiny později vracel stejnou cestou, seděl spoutaný na zadním sedadle,“ vysvětlil Sensibar v příspěvku na Facebooku. Jeho fotka od té doby obletěla celý svět.

Policie případ pro média nekomentovala, ale mluvčí školního obvodu Tucson Unified School District pro Tucson News potvrdila, že muž vnikl neoprávněně do jedné ze škol. Tam ho spatřil zámečník, který ho vyplašil, načež se zloděj dal na útěk. Zbytek příběhu víc než dostatečně ilustruje Sensibarova fotografie.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.