0

Nový hit fotografií z cest? Snímky nahého pozadí

Vidělo: 1614 lidí

Cestování a fotografování k sobě už neodmyslitelně patří. Ještě nedávno byly největším odvazem snímky selfie, tedy autoportréty. Kdo chtěl zůstat trendy, přešel na footie, neboli fotky nohou s pěknou scenérií. Nejnovější hit, který zaplavuje sociální sítě, jde ovšem ještě o krok dál. Co byste řekli na snímek nahého pozadí třeba v centru Paříže?

Na sociální síti Instagram existuje profil Cheeky Exploits, který fotky cestovatelů s odhaleným pozadím zveřejňuje, píše britský The Independent. V současnosti má už přes 147 000 sledujících.

„Chápu to, jste mladí a nebojácní. Spíš mi však přijde, že vyhledáváte pozornost a svými snímky urážíte lidi kolem. Ne kvůli nahému zadku, ale kvůli absolutnímu despektu k obyvatelům měst a zemí, kde takové fotky pořizujete,“ píše redaktorka Independentu.

Znepokojení nad novým trendem vyjádřil i britský server Metro. Problém vidí prý v tom, že na profilu jsou nejčastěji k vidění spíše hubené ženy, které by z fleku mohly být modelkami. Namísto toho, aby tedy profil Cheeky Exploits oslavoval všechny tvary lidského těla, může nadělat mnohem více škody, když často vyobrazuje takto dokonalé postavy, píše portál.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.