0

Pobřežní hlídka vyjela na pomoc, nakonec posádku lodi zatkla

Vidělo: 1457 lidí

Do pořádné šlamastiky se dostala posádka lodi v americkém San Diegu. Kvůli problémům s lodí zavolala na pomoc pobřežní hlídku, která po příjezdu na palubě našla 500 kilogramů marihuany. O pašerácích, kteří byli ihned zatčeni, informoval deník Daily Mail.

Pobřežní hlídka zaregistrovala v neděli 6. srpna tísňové volání kolem půl desáté ráno. Jeden z členů posádky nahlásil, že loď má problémy s baterií.

Když strážníci z pobřežní hlídky přijeli na pomoc, nemohli uvěřit svým očím. Na palubě nalezli 50 balíků marihuany o celkové váze přes 500 kilogramů. Droga byla zabavena a oba členové posádky ihned zatčeni.

„Díky rychlé akci a výborné spolupráci jsme přispěli ke snížení přílivu ilegálních drog do Ameriky,” řekl pro americký kanál CNN šéf pobřežní hlídky Justin Eaton.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.