0

Nápis na poli v Anglii uvedl uživatele Internetu do rozpaků

Vidělo: 1540 lidí

Uživatele sociálních sítí uvedl do rozpaků nápis na poli v anglickém hrabství Oxfordshire. Je to slovo „sue“ a písmeno x. Místní policie ho natočila z vrtulníku a zveřejnila na svém účtu na Twitteru.

„Pozná někdo Sue na jih od Testworthu, na druhé straně dálnice M40?" Tuto otázku položili policisté svým uživatelům Twitteru, po čemž je vyzvali, aby použili „moci sociálních sítí" a „našli Sue." Lidé začali uveřejňovat tweety s příslušnými hashtagy: — #FindSue ("Najít Sue") и #WhoIsSue ("Kdo je to Sue?).

Objevily se nejrozmanitější teorie: například, že na místě křížku (písmena x) je zakopaný poklad, nebo že je to reklama místní právnické firmy (slovo sue se překládá z angličtiny jako zahájit řízení). Někteří uživatelé nevyloučili možnost invaze Mimozemšťanů.

Vysvitlo, že nápis udělal pro svoji ženu místní farmář Murray Graham s pomocí chemikálií pro půdu. X na konci znamená zřejmě polibek. O tom, že se jeho dílo stalo známým veřejnosti, se dozvěděl od přátel.

Farmář sdělil The Telegraph, že chtěl ukázat ženě, jak moc ji miluje, nehledě na to, že je „bručoun." „Zbyly mi nepoužité chemikálie a pomyslel jsem si, že je zkusím použít, abych se dozvěděl, jestli jsem schopný vyvolat na její tváři úsměv."
Nápis měl vyfotografovat jeho 21letý syn, ale policie to učinila jako první.

Graham řekl, že je rád, že se to stalo takhle, i když byl překvapen, že jeho nápis je tak populární. „Nečekal jsem, že se to dostane na národní, mezinárodní, mezigalaktickou úroveň," řekl spokojený farmář.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.