0

Vznikne nová sexuální orientace, tvrdí vědci

Vidělo: 1484 lidí

Vědci z Manitobské univerzity v Kanadě došli k závěru, že v budoucnosti stoupne počet lidí provádějících sex s robotickými figurínami a věnujících se virtuální pornografii. Uvádí to Daily Mail.

„Můžeme zcela jistě říci, že přišla epocha ponoření se do virtuálního sexu," řekl doktor Neil Mccarthur, ředitel univerzitního centra profesionální a užité etiky.

Podle něj s rozvojem těchto technologií je bude stále více lidí využívat a objeví se takzvaní digitální sexuálové (англ. digisexuals) — ti, kteří budou spojovat svou sexuální identitu s digitálními technologiemi. Podle názoru odborníků budou digitální sexuálové dávat přednost virtuální realitě a robotům před kontakty se skutečnými lidmi. Roboti přitom budou uspokojovat taková přání, s nimiž nesouhlasí lidští partneři.

V září 2017 bylo uvedeno, že první sexuální figurína s umělou inteligencí Samantha byla poškozena během náporu návštěvníků festivalu elektronického umění v rakouském Linci. Samantha dokáže reagovat na doteky a objetí a také si pamatuje své „partnery" a vytváří individuální linii komunikace s každým z nich.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.