0

Krutý mraz zabil žraloky v USA.

Vidělo: 1512 lidí

Dva mrtvé, zamrzlé žraloky liščí objevili v USA na pobřeží Atlantiku. Informovala o tom na Facebooku skupina ochránců atlantických bílých žraloků. Objevil je náhodný chodec na břehu zálivu Cape Cod v státě Massachusetts. Byli to samci, každý o délce asi 4 metry.

Členové organizace odebrali vzorky tkání mrtvých žraloků. Zahynuli pravděpodobně kvůli abnormálním mrazům: poslední týden měli v tomto státě teploty asi 20 stupňů pod nulou. Jinak nemají v Massachusetts v prosinci méně než dva stupně pod nulou.

 

 

Žraloci liščí, neboli mořské lišky, obývají jak tropické, tak střední šířky. Plávají obvykle v hloubce přibližně 500 metrů v širém moři a jen zřídka se objeví v pobřežním pásmu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.