0

Největší výrobce sex robotů vyrobí v roce 2018 transgendera

Vidělo: 1733 lidí

Matt McMullen, ředitel společnosti na výrobu sex robotů Realbotix se sídlem v San Diegu, Kalifornie, prohlásil, že dnes je poptávka po sex robotech netradiční orientace.

Stejně jako všechny již vyrobené roboti budou transgendeři mít umělý intelekt. Budou umět mluvit, pamatovat si a uspokojovat. Jejich vzhled, materiály a chování budou maximálně napodobovat lidské. Podle myšlenky Matta McMullena se mají stát společníky pro lidi, kteří změnili nebo chtějí změnit pohlaví, píše The Sun.

Výrobci si zároveň myslí, že projektování zvláštního modelu pro transgendery je příliš nákladné, vždyť v roce 2018 má společnost naplánovanou výrobu androidu pro ženy. Proto bylo rozhodnuto, že klasickému sex robotu Harmony (pro muže) se může připojovat nebo odpojovat bionický penis.

Poté, co vyrobila společnost Realbotix robota-ženu, byl Matt ostře kritizován. Inženýry obvinili z toho, že samotný pojem „žena" zařadili do kategorie zboží. A proto robot s bionickým penisem pro ženy je svého druhu společenským kompromisem. Modely-transgendery jsou zase předstihující nabídkou. V Realbotixu nechtějí čekat, až se na ně oboří nespokojené sexuální menšiny.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.