0

Afričané naučí Evropu, jak se správně oblékat

Vidělo: 1581 lidí

Britská společnost Asos vyzvala ke spolupráci módní blogery z Keni, informuje Metro.

Zúčastnili se vývoje kapslové kolekce Made In Kenya sezóny jaro-léto 2018, píše Metro. V oblečení byl použit tradiční vzor Kente. Mezi účastníky kolaborace je Wella Rossa, Oliver Osike, módní duo bratr a sestra 2Many Siblings a modelka a návrhářka Leomi Anderson. Kolekce se skládá z šatů, triček, šortek a kalhot. Všechno bylo ušité v továrně Soko Kenya, ve které místní obyvatelé pracují s dodržením výrobní etiky.

V lednu 2018 navrhla společnost Asos několika svým stálým fotomodelkám, aby přibraly. Jak vysvětlila jedna modelka, bylo jí řečeno, že je „příliš hubená". Zaměstnanec firmy sdělil, že to souvisí s nedávnou kritikou na adresu Victorie Beckhamové za to, že použila v nedávné reklamní kampani služeb devětadvacetileté Giedre Dukauskaiteové, která se vyznačuje hroznou vyhublostí. „V této situaci musíme být velmi opatrní," zdůraznil zaměstnanec.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.