0

Desítky Němců ročně umírají během masturbace

Vidělo: 1434 lidí

Mnoho Němců se každoročně zabije během sebeuspokojování, píše agentura Sputnik News International.

Byť vás masturbace asi nezabije, některé praktiky, kterými se lidé snaží dosáhnout větší rozkoše, mohou být poměrně nebezpečné, píše  News.

Podle časopisu Focus ročně v Německu během masturbace zemře 1-2 osoby. Nicméně mnoho případů se nedostane do oficiálních statistik, neboť rodina považuje podobnou smrt za příliš ostudnou, aby se nahlašovala.

Nejobvyklejší způsob smrti je udušení během erotické asfyxii, při které se záměrně zamezuje přívod kyslíku do mozku, čímž má dojít ke zvýšení sexuálního prožitku během masturbace.

K jednomu takovému případu došlo v prosinci 2017 v Hesensku, kde bylo nalezeno tělo muže přivázaného ve vlastním sklepu. Policie tehdy dospěla k závěru, že smrt byla zapříčiněna erotickou asfyxií.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.