0

Blesk zasáhl kostel během mše a zabil 15 lidí

Vidělo: 1450 lidí

Nejméně 15 osob zahynulo následkem úderu blesku v Rwandě, informuje Washington Post.

K incidentu došlo v okresu Nyaruguru Jižní provincie. Blesk zasáhl kostel adventistů, kde se sešlo 150 lidí. Tento den služba trvala déle než obvykle kvůli vystoupení sboru, který přijel z jiné obce.

„Najednou se rozlehl hřmot," sdělil listu Washington Post stařešina kostelu. Následkem elektrického výboje většina návštěvníků kostela upadla na zem. Několik z nich zemřelo na místě. Další zemřel cestou do nemocnice. Později na následky zranění zemřeli ještě tři lidé.

Bylo hospitalizováno více než 140 osob. Většina z nich je už propuštěná z nemocnice, ale 17 z nich ještě zůstává v nemocnici. Podle informací místních úřadů se jeden člověk nachází v kritickém stavu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.