0

Kdo byly mumie „mimozemšťanů“ z Peru

Vidělo: 1522 lidí

Informační agentury psaly tento týden o divných mumiích nalezených v Peru, se třemi prsty a podivnými těly. Mohou to být mimozemšťané?

Profesor antropologie Andrew Nelson, který se účastní průzkumu nálezu, sdělil LiveScience toto: „Nalezené mumie se podobají těm, které byly objeveny na planině Nazca. Avšak jejich velké ruce a nohy zjevně patří jiným tělům, dali je tam podvodníci a přikryli látkou, aby skryli stopy po manipulacích."

Mnozí vědci s tím souhlasí, deset peruánských archeologů dokonce učinilo prohlášení proti padělání nálezů.

Mumie byly údajně objeveny v roce 2015 rozkradači hrobů v oblasti Nazca. Lovci pokladů je následně předali vědcům. Podle místních průzkumníků pracují skupiny těchto lovců v daném regionu přes 20 let, ale policie a úřady nedělají nic, aby je zastavily.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.