0

„Jen stovky lidí“. Nejmasovější orgie v Las Vegas skončila nezdarem

Vidělo: 1368 lidí

Na orgii, která byla uspořádána na konferenci Sin City 8 v Las Vegas, přišly stovky lidí. Ale i toto množství nestačilo k překročení rekordu, informuje Las Vegas Weekly.

Na akci, které se mělo zúčastnit jeden tisíc dvě stě lidí, jich přišlo pouze 375. Za rekordní se považuje orgie za účasti 500 lidí. Konala se v Japonsku v roce 2006.

Orgie má svá pravidla, jež je třeba plnit. Účastníci například měli mít vlastní pár, ale souložit mohli jak mezi sebou, tak s jinými, ale za vzájemného souhlasu.

Organizátoři orgie nevylučují, že jednou z příčin zmaření rekordu mohlo být přestěhování. Jde o to, že se původně měla orgie konat v hotelu Embassy Suites. Vedení hotelu to však nepovolilo. Pak byla přenesena do Muzea erotického dědictví, avšak několik hodin před zahájením je vyhnali. Nakonec se konala v sex klubu Green Door. Další pokus se plánuje v příštím roce.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.