0

Husté obočí něco říká o vás a není to dobré

Vidělo: 1410 lidí

Milovníci krásy mohou být šokováni, když zjistí, že jejich obočí o nich říká víc, než si myslí. Nový výzkum vědců z Torontské univerzity ukázal, že lidé s tlustým, dobře upraveným obočím jsou ve skutečnosti narcisové.

Tým vědců vyfotil účastníky výzkumu a nechal je projít testem úrovně jejich narcisismu. Předtím, než byly fotografie ukázány druhé skupině účastníků, byly ořezány tak, aby bylo viditelné pouze obočí. Účastnící průzkumu dokázali správně vybrat lidi, kteří byli podle testu infikováni jako narcisové. 

Odborníci dospěli k závěru, že čím výraznější je obočí člověka, co se týče jeho tloušťky a upravení, tím byla větší jeho úroveň samolibosti. 

Podle vědců to může být spojeno s tím, že upravené obočí je více rozpoznatelné, což je ideálním rysem pro narcisy.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.