0

Cirkusový slon se během představení svalil na lidi

Vidělo: 1474 lidí

Během cirkusového představení v Německu spadl slon na lidi. Na video upozornila německá pobočka organizace na ochranu zvířat PETA.

Na videu na slonici Malu svými kly zaútočili její soukmenovci. Slonice během představení v cirkusu Kron spadla z manéže přímo na diváky. Lidé utíkají do všech stran a krotitelé odhánějí útočníky od samice. Ta se s obtížemi zvedá a kulhá. Po krátké přestávce představení pokračovalo.

Jedna z divaček má malou pohmožděninu, slonice má napuchlou nohu.

Ochránci zvířat sdělili, že v cirkusu často nutí slony různých druhů, aby vystupovali společně, což vyvolává konflikty, protože se asijští a afričtí sloni ve stádu chovají různě. Také tvrdí, že v cirkusu Kron drží tyto živočichy na řetězu 18-20 hodin denně, a vyzvali, aby v Německu byla zakázána vystoupení se slony.

Ředitelka cirkusu Jana Mandana prohlásila, že potyčky mezi zvířaty jsou normální a přirozené, poněvadž bojují o moc ve skupině.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.