0

Přestaňte očerňovat muže. MeToo už brání Američankám v zaměstnání

Předsedkyně organizace Independent Women's Voice Tammy Bruce v přenosu Fox News okomentovala zprávu, že kvůli hnutí #MeToo se muži bojí zaměstnávat ženy.

Ženy ve Spojených státech mají problémy se zaměstnáním v různých oblastech, uvádí agentura Fox News. Vinou je šířící se hnutí #MeToo. Muži se prostě začali bát zaměstnávat ženy.

Podle slov Tammy Bruce, předsedkyně Independent Women's Voice, muži kvůli tomuto hnutí již nebrání ženy, nejsou jejich podporou.

„A to je to místo, kde jsme tuto dynamiku ztratili. Nyní se muži bojí, zatímco by v podstatě měli být lidmi, kteří pomáhají ženám nejvíce," řekla Tammy Bruce v přenosu stanice.

Bruce také dodala, že je nutné přestat brát absolutně všechny muže jako „špatné kluky" a očerňovat je, pak ženy získají spravedlnost, kterou si zaslouží.

„Většina mužů nedělá to, co udělal Harvey Weinstein," dodala předsedkyně organizace Independent Women's Voice.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.