0

Diváci objevili ve Hře o trůny nový kiks

Vidělo: 1252 lidí

Fanoušci Hry o trůny si všimli nové chyby, které se dopustili tvůrci legendárního seriálu. Finální šestý díl bude v České republice vysílán 20. května 2019.

Mezi ukázkami pátého dílu poslední série fanoušci našli fotku s Jaime Lannister, který objímal svou sestru Cersei oběma rukama, ačkoli hrdina ruku ztratil už ve třetí sérii a od té doby nosil zlatou protézu.

Dříve si diváci HBO všimli papírového kelímku ze Starbucksu ve scéně s hostinou na hradě Winterfell. Kelímek stál na stole před jednou z hlavních postav Daenerys Targaryen. Ostatní účastníci této scény v té době pili víno z rohů a pohárů.

Předlohou pro seriál Hra o trůny se stala fantasy sága Píseň ledu a ohně od amerického spisovatele George Raymonda Richarda Martina. Děj seriálu se odehrává na fiktivních kontinentech Západozemí a Essos a je složen z několika zápletek s mnoha hlavními postavami. Seriál získal celkem 38 cen Emmy.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.