0

Podívejte se, jak Američanka čte pohádku v češtině

Známý český bloger s přezdívkou KamFIT, který žije v Americe a sdílí svůj život se svou americkou přítelkyní, zveřejnil video, kde dívka čte českou pohádku.

Skutečné jméno blogera je Kamil Dušejovský a soudě podle jeho účtů na sociálních sítích již dlouho žije v Americe a zabývá se kulturistikou.

Má americkou přítelkyni, kterou nazývá Amie a publikuje video o jejich sportovním, každodenním a kulturním životě.

Kulturistika nepochybně patří mezi zájmy páru, protože většina videí je o jejich trénincích v posilovnách a domácích trénincích a také o souvisejícím tématu správné výživy a obecně zdravého životního stylu.

Také oba přitahuje cestování, protože kromě Ameriky, mladí lidé navštívili evropské země, včetně vlasti Kamila.

V tomto videu Kamil natočil, jak Amie čte pohádku v češtině  s názvem Lední medvídku, vrať se brzy! Navzdory tomu, že Amie neumí česky, mnoho zvuků se jí daří vyjádřit docela přesně. Také zná některá gramatická pravidla, takové jako časování slovesa “být”.

Český jazyk patří do kategorie vzácných jazyků, mluví jím něco přes 10 milionů lidí, pravděpodobně se Kamilovi a dalším Čechům, kteří emigrovali, líbí, že lidé, kteří jsou daleko od slovanského světa, mohou mluvit trochu česky.

Líbilo se vám, jak Amie četla tuto pohádku?

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.