0

Rozruch na fotbalovém zápase: mladá Slovenka provokovala na hřišti v podprsence

Z výtržnictví byla obviněna devatenáctiletá Samantha z Bratislavy. Ta vyběhla bez trička na hřiště během fotbalového zápasu mezi bratislavským Slovanem a PAOK Solún. Na sociální síti o tom informuje slovenská policie.

„Obviněná v 75. minutě zápasu přelezla přes plot tribuny, vysvlékla si tričko, ve spodním prádle vyběhla na hrací plochu a přeběhla přes větší část hrací plochy,“ sděluje policie.

Kvůli činu mladé ženy musel být přerušen zápas, který se hrál minulý týden, mezi Slovanem Bratislavou a týmem PAOK Solún.

Následně poveřený příslušník Okresního ředitelství PZ v Bratislavě III vznesl obvinění proti mladé ženě z přečinu výtržnictví, uvádí dále slovenská policie. Žena byla po vykonání potřebných úkonů umístěna do policejní cely.

„Po vznesení obvinění byla žena předvedena před soudce okresního soudu, který v dané věci rozhodoval,“ dodali na závěr policisté na svém profilu na Facebooku.

Přerušení zápasu Ligy mistrů

Dříve média informovala o tom, že během finále Ligy mistrů došlo k poněkud zvláštní situaci. Mladá žena vběhla na hřiště ve velmi úsporných černých plavkách, když hráli finálový zápas Liverpool a Tottenham. Následně své chování zdůvodnila. Tvrdila, že právě takové věci pomáhají člověku pocítit, že skutečně žije. Dívka, která na hřiště vběhla v 18. minutě, zapříčinila, že zápas musel být přerušen. Nutno podotknout, že dívka byla jen velmi spoře oděná a z hřiště byla záhy vyvedena. Později vyšlo najevo, že se jednalo o americkou herečku a modelku Kinsey Wolanski. Po tomto jejím činu jí výrazně stoupl i počet sledujících na instagramu z 250 000 na dva a půl milionu.

Na Instagramu zveřejnila svůj status, kde tvrdila, aby lidé dělali bláznivé věci, které si zapamatují. V souvislosti s touto akcí se spekulovalo, že organizátorem mohl být rusky mluvící blogger Vitalij Zdoroveckij. Ten momentálně žije ve Spojených státech. I on vběhl v roce 2014 na hřiště, a to během finálového utkání MS ve fotbale. O den dříve, než modelka vyběhla na hřiště, zveřejnil blogger na internetu video a slíbil „překvapení“. Nutno podotknout, že modelka měla na sobě plavky, na kterých byl název erotických stránek, které patřily právě Zdoroveckému, píše isport. Reklama, kterou mu modelka udělala, byla téměř zadarmo a v podstatě zafungovala. Utkání, které bylo kvůli dívce přerušeno, nakonec skončilo vítezstvím Liverpoolu 2:0.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.