0

Vypadá jako hrad Disney. Cizinci byli překvapeni krásou Slovenska.

Australští vlogeři navštívili Slovensko a natočili video ze své cesty. Uživatelé byli velmi překvapeni, nemysleli si, že Slovensko je tak pěkné. Mnozí byli inspirováni a chystají příští dovolenou do této země.

Youtube kanál Flying The Nest dvou australských vlogerů uveřejňuje video z cest po celém světě. Má téměř 600 tisíc odběratelů a tentokrát mladý pár ukázal video ze Slovenska.

Navštívili zámek Bojnice, Čičmany. Vydali se také na túru do Súľovských  skal a do Oravského hradu. Celé video bylo doprovázeno překvapením krásou Slovenska. Mnozí uživatelé také nevěděli, jaké je Slovensko, a toto video změnilo jejich pohled na tuto zemi.

 

„Tohle 100% vypadá, jako by někdo vyfotil hrad Disney,” napsala jedna z jejich sledujících.

„Inspirovali jste mě k návštěvě Slovenska! Přesvědčím svého přítele, abychom tam vyrazili a tohle video využijeme jako průvodce místy, které navštívíme,” okomentovala další uživatelka.

„Ach můj gooosh! Slovensko je tak krásné! Teď vím, kam jet na další dovolenou,” napsal další odběratel.

Slovenko ukazuje z druhé strany a točí videa ze zapomenutých a opuštěných míst na Slovensku youtuber Ivan Donoval. Jeho videa se těší popularitě a kanál sleduje více než 60 tisíc odběratelů. Dříve zveřejnil video z opuštěné raketové základny na Slovensku, které vyvolalo bouřlivou reakci.

Tento youtuber také navštívil záhadné místo na Slovensku, které leží nedaleko Rudňan.

Právě tam se totiž nachází podivná hora, která svým tvarem připomíná pyramidu. 

Bezejmenný kopec ve tvaru pyramidy je na mapě označen jako Kóta Zulu 664. 

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.