0

Sexuální selfie dívky zarazilo internet

Vidělo: 1572 lidí

Dívka jménem Paula zveřejnila na Twitteru selfie v koupelně a byla zaplavena proudem doporučení, jak má koupelnu opravit. Pozornost návštěvníků upoutala nikoli její sexuální póza, nýbrž podivné detaily interiéru. Tyto zvláštnosti tak zarazily uživatele webu, že fotografie šíří a dostala přes 14 tisíc lajků.

„U všech čertů, copak musíš vstát z mísy a jít až tam, aby ses utřela?," napsal uživatel Rašid. Paula ale namítla, že to tak není.

Uživatelé si neustále kladli otázku, kdo tu koupelnu opravoval a čím se přitom řídil. „Máš tedy nabíječku u mísy a toaletní papír až na druhé straně místnosti," popisuje interiér jeden z komentátorů. „To jsou tedy priority. Telefon přece nesmí zemřít, zatímco sedíš na tom trůně," našel v tom jistou logiku jiný.

„Záchod se nabíjí, papír máš ve vzdálenosti jednoho tisíce stop, za dveřmi jsou Letopisy Narnie," zažertovala jedna komentátorka. Uživatel Damian ukončil diskusi předpokladem, že tím designérem byl snad Pablo Picasso.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.